TİCARİ KURALLAR

TÖHAŞ Temsilcileri

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Fon Gönderim Yöntemleri

TURKCELL MOBİL ÖDEME

Turkcell Mobil Ödeme ile anlaşmalı üye iş yerlerinde sadece bir SMS ile alışveriş ve ödemelerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Yaklaşık 1500 üye işyeri ve 5 milyon kullanıcı ile faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri; Mobil Ödeme aracılığıyla ödeme işlemlerini gerçekleştirme ayrıcalığı yaşamaktadır.

Turkcell Mobil Ödeme’yi sosyal ağlarda, online oyunlarda, dijital içerik ve servislerde, online eğitim hizmeti veren sitelerde, aidat ödemelerinde, fiziksel ürün alışverişlerinde ve diğer online alışverişlerinizde ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

Ödeme Hizmeti Üyelik Bedeli

6 aylık üyelik bedeli standart kullanım için 3,99 TL; Premium kullanım için ise 5,99 TL'dir. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 2TL’lik fark ücreti alınacaktır.

Üyelik bedeli ödeme bilgilendirmesi faturalı hatlar için Turkcell faturası ile, ön ödemeli hatlar için ise SMS ile yapılır.

Ödemenin Geri Alınması Halleri

Çerçeve Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi’nin 5.4 maddesinde belirtilen şekilde Ödeme Emri’nin geri alınması hallerinde TÖHAŞ, müşteriye herhangi bir ücret yansıtmayacaktır.